Dragonfly Oval Frame Necklace Charm in Solid 10K Two-Tone Gold | Peoples Jewellers

Have a question about Dragonfly Oval Frame Necklace Charm in Solid 10K Two-Tone Gold?
Need help with this Dragonfly Oval Frame Necklace Charm in Solid 10K Two-Tone Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Rhodium Color | White |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 12.54 mm |
| Height | 17.02 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Bail |
| Width | 5.3 mm |