16.5mm Twist Hoop Earrings in Hollow 14K Tri-Tone Gold | Peoples Jewellers

Have a question about 16.5mm Twist Hoop Earrings in Hollow 14K Tri-Tone Gold?
Need help with this 16.5mm Twist Hoop Earrings in Hollow 14K Tri-Tone Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Tri-Tone |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Rhodium | Yes |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Latchback |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 14.5 mm |
| Height | 16.50 mm |