Bead Station Necklace in Hollow 18K Two Tone Gold | Peoples Jewellers

Have a question about Bead Station Necklace in Hollow 18K Two Tone Gold?
Need help with this Bead Station Necklace in Hollow 18K Two Tone Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Two-Tone |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Gold Karat | 18K |
| Rhodium | Yes |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 18 in |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Cable |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18 in |
| Height | 0.00 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Cable |