Child's Heart-Shaped Pink Cubic Zirconia and White Cubic Zirconia Ring in 10K Gold - Size 4 | Peoples Jewellers

Have a question about Child's Heart-Shaped Pink Cubic Zirconia and White Cubic Zirconia Ring in 10K Gold - Size 4?
Need help with this Child's Heart-Shaped Pink Cubic Zirconia and White Cubic Zirconia Ring in 10K Gold - Size 4?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | Cubic Zirconia |
| Stone Color | Pink |
| Stone Shape | Heart |
| Stone Size | 4.0mm |
| Stone 2 Type | Cubic Zirconia |
| Stone 2 Color | White |
| Stone 2 Shape | Round |
| Stone 2 Size | 1.35mm |
| Stone Setting | Prong |
| Setting Only | false |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Ring Design | |
|---|---|
| Ring Style | Heart |
| Standard Ring Size | 4.0 |
| Ring Band Width | 9.0 mm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 9 mm |
| Height | 9.00 mm |