Cutout Leaf Dangle 25.0mm Hoop Earrings in 10K Gold | Peoples Jewellers

Have a question about Cutout Leaf Dangle 25.0mm Hoop Earrings in 10K Gold?
Need help with this Cutout Leaf Dangle 25.0mm Hoop Earrings in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Drop |
| Earring Back Type | Hinged |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 10.5 mm |
| Height | 25.50 mm |