Diamond-Cut Bead Bracelet in Hollow 18K White Gold | Peoples Jewellers

Have a question about Diamond-Cut Bead Bracelet in Hollow 18K White Gold?
Need help with this Diamond-Cut Bead Bracelet in Hollow 18K White Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Gold Karat | 18K |
| Rhodium | Yes |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Fashion |
| Bracelet Length | 7.25 |
| Bracelet Clasp Type | Claw |
| Bracelet Chain Type | Bead |
| Bracelet Width | 3 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 7.25 in |
| Width | 3 mm |
| Height | 3.00 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Bead |