Diamond-Cut Bead Station Tube Bracelet in 18K Two-Tone Gold | Peoples Jewellers

Have a question about Diamond-Cut Bead Station Tube Bracelet in 18K Two-Tone Gold?
Need help with this Diamond-Cut Bead Station Tube Bracelet in 18K Two-Tone Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Two-Tone |
| Metal Finish | Diamond-Cut, Polished |
| Gold Karat | 18K |
| Rhodium | Yes |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Fashion |
| Bracelet Length | 7 |
| Bracelet Clasp Type | Claw |
| Bracelet Chain Type | Beaded Strand |
| Bracelet Width | 2 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 7 in |
| Width | 2 mm |
| Extender Length | 0.5 in |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Beaded Strand |