Diamond-Cut Striped 6.0mm Band in 10K White Gold - Size 10 | Peoples Jewellers

Have a question about Diamond-Cut Striped 6.0mm Band in 10K White Gold - Size 10?
Need help with this Diamond-Cut Striped 6.0mm Band in 10K White Gold - Size 10?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Setting Only | false |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Ring Design | |
|---|---|
| Ring Style | Bands |
| Standard Ring Size | 10.0 |
| Ring Band Width | 6.0 mm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 6 mm |