Lariat Charm Holder Necklace in Solid Sterling Silver | Peoples Jewellers
Prices in effect through 5 April 2026

Have a question about Lariat Charm Holder Necklace in Solid Sterling Silver?
Need help with this Lariat Charm Holder Necklace in Solid Sterling Silver?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Sterling Silver |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Rhodium | Yes |
| Rhodium Color | White |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Length | 18 in |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Rolo |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18 in |
| Width | 13 mm |
| Height | 13.00 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Rolo |