Navy Blue Enamel and Diamond-Cut Bead Bracelet in 14K Gold - 7.75" | Peoples Jewellers

Have a question about Navy Blue Enamel and Diamond-Cut Bead Bracelet in 14K Gold - 7.75"?
Need help with this Navy Blue Enamel and Diamond-Cut Bead Bracelet in 14K Gold - 7.75"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond-Cut, Enamel, Polished |
| Gold Karat | 14K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Fashion |
| Bracelet Length | 7.75 |
| Bracelet Clasp Type | Claw |
| Bracelet Chain Type | Cable |
| Bracelet Width | 25 |
| Chain Solidity | Hollow |
| Product Details | |
|---|---|
| Gauge | 030 Gauge |
| Length | 7.75 in |
| Width | 25 mm |
| Extender Length | 1 in |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Cable |