20.4mm Diamond-Cut Twist Hoop Earrings in Sculpted Hollow 14K Gold | Peoples Jewellers

Have a question about 20.4mm Diamond-Cut Twist Hoop Earrings in Sculpted Hollow 14K Gold?
Need help with this 20.4mm Diamond-Cut Twist Hoop Earrings in Sculpted Hollow 14K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Gold Karat | 14K |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Latchback |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 13 mm |
| Height | 20.40 mm |