2.5mm Fold-Over Heart Link Bracelet in Solid 10K White Gold - 7.25" | Peoples Jewellers

Have a question about 2.5mm Fold-Over Heart Link Bracelet in Solid 10K White Gold - 7.25"?
Need help with this 2.5mm Fold-Over Heart Link Bracelet in Solid 10K White Gold - 7.25"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | White |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Chain |
| Bracelet Length | 7.25 |
| Bracelet Clasp Type | Claw |
| Bracelet Chain Type | Fashion |
| Bracelet Width | 2.5 |
| Chain Solidity | Solid |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 7.25 in |
| Width | 2.5 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Fashion |