5.25mm Cuban Curb Chain Necklace in Hollow 10K Gold - 24" | Peoples Jewellers

Have a question about 5.25mm Cuban Curb Chain Necklace in Hollow 10K Gold - 24"?
Need help with this 5.25mm Cuban Curb Chain Necklace in Hollow 10K Gold - 24"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Chain |
| Necklace Length | 24 in |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Cuban |
| Chain Width | 5.25 |
| Chain Solidity | Hollow |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 24 in |
| Height | 5.25 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Cuban |