Child's Diamond-Cut Bangle Bracelet in 10K Gold – 6.0" | Peoples Jewellers

Have a question about Child's Diamond-Cut Bangle Bracelet in 10K Gold – 6.0"?
Need help with this Child's Diamond-Cut Bangle Bracelet in 10K Gold – 6.0"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond-Cut |
| Gold Karat | 10K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Bangle |
| Bracelet Length | 6 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 6 in |
| Height | 3 mm |