Crossover Hoop Earrings in Hollow 10K Two-Tone Gold | Peoples Jewellers
Prices in effect through 5 April 2026

Have a question about Crossover Hoop Earrings in Hollow 10K Two-Tone Gold?
Need help with this Crossover Hoop Earrings in Hollow 10K Two-Tone Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Two-Tone |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Rhodium Color | White |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Hinged |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 2.1 mm |
| Height | 25.50 mm |