Entwined Oval Loop Dangle Earrings in Hollow 10K Gold | Peoples Jewellers
Prices in effect through 5 April 2026

Have a question about Entwined Oval Loop Dangle Earrings in Hollow 10K Gold?
Need help with this Entwined Oval Loop Dangle Earrings in Hollow 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Rhodium Color | White |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Dangle |
| Earring Back Type | Euro Wire |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 17.5 mm |
| Height | 30.00 mm |