Interlocking Triple Circles Pendant in Hollow 10K Gold | Peoples Jewellers

Have a question about Interlocking Triple Circles Pendant in Hollow 10K Gold?
Need help with this Interlocking Triple Circles Pendant in Hollow 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond-Cut, Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Necklace Design | |
|---|---|
| Necklace Style | Fashion |
| Necklace Length | 18 in |
| Necklace Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Box |
| Chain Solidity | Hollow |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 18 in |
| Width | 15.6 mm |
| Height | 24.60 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Box |