Polished Bead Bracelet in 18K Gold - 7.25" | Peoples Jewellers

Have a question about Polished Bead Bracelet in 18K Gold - 7.25"?
Need help with this Polished Bead Bracelet in 18K Gold - 7.25"?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished |
| Gold Karat | 18K |
| Bracelet Design | |
|---|---|
| Bracelet Style | Fashion |
| Bracelet Length | 7.25 |
| Bracelet Clasp Type | Claw |
| Bracelet Chain Type | Beaded Strand |
| Bracelet Width | 4 |
| Product Details | |
|---|---|
| Length | 7.25 in |
| Width | 4 mm |
| Height | 0.00 mm |
| Clasp Type | Claw |
| Chain Type | Beaded Strand |