Enameled Lakshmi Charm in 22K Gold | Peoples Jewellers
Prices in effect through 5 April 2026

Have a question about Enameled Lakshmi Charm in 22K Gold?
Need help with this Enameled Lakshmi Charm in 22K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Antique, Enamel, Polished |
| Gold Karat | 22K |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Dangles |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 12.1 mm |
| Height | 23.50 mm |
| Bail Details | |
|---|---|
| Bail/Link Type | Bail |
| Width | 0 mm |
| Height | 8 mm |