28.8mm Diamond-Cut Crossover Oval Hoop Earrings in Hollow 10K Two-Tone Gold | Peoples Jewellers

Have a question about 28.8mm Diamond-Cut Crossover Oval Hoop Earrings in Hollow 10K Two-Tone Gold?
Need help with this 28.8mm Diamond-Cut Crossover Oval Hoop Earrings in Hollow 10K Two-Tone Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Diamond-Cut, Polished |
| Gold Karat | 10K |
| Rhodium | Yes |
| Rhodium Color | White |
| Earring Design | |
|---|---|
| Earring Style | Hoop |
| Earring Back Type | Snap-Lock |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 3.8 mm |
| Height | 28.80 mm |